O mně

Ahoj, jmenuji se Veronika a jsem zakladatelka módní značky KejVi. 

Tvoření provází prakticky celý můj život. Už od malička jsem stále něco musela mít v ruce a tvořit. Moje rodina by Vám určitě řekla, že už jsem vyzkoušela snad všechny rukodělné techniky, já si to ale nemyslím. ;) Ovšem když jsem v roce 2018 ušila svá první hnízdečka pro mé dva budoucí synovce, tak to šití u mě jasně vyhrálo. Od té doby mám za sebou spoustu času strávenou stříháním, žehlením špendlením, šitím, ale i páráním.

Značku KejVi jsem založila v říjnu roku 2021, kdy jsem držela v náručí svého měsíčního syna Vincenta a naivně si myslela, že s takhle hodným a spícím miminkem na budování značky budu mít hromadu času. Slyším, jak se Vy, zkušené matky, smějete. Taky bych se teď sobě smála, ve skutečnosti mám času na šití nejmíň, co jsem kdy měla. V žádném případě ale ničeho nelituju. Díky mému synovi se učím trpělivosti, timemagementu, tvrdé práci, ale také vnitřní spokojenosti a radosti z maličkostí.

A tak si s Vincentem na klíně plním svůj malý sen. Pokud chcete vidět, jak se mi to daří, sledujte cestu mé malé značky na instagramu @kejvi.handmade.

Jsem ráda, že jste dočetli až sem a doufám, že se Vám u mě líbilo.

S láskou Veru